Showbiz

Kim Kardashian i beson tonifikimin e muskujve trajneres nga Elbasani, Senada...

Trjanerja e fitnesit, Senada Greca, është një shqiptare me prejardhje nga Elbasani e cila prej vitesh jeton dhe punon në Shtetet e Bashkuara të...

Sport

Video

Politike

Dr. Arben Ramkaj zgjidhet si zv president i Lidhjes Myslimane Europiane.

Dr Arben Ramkaj zgjidhet si zv president i Lidhjes Myslimane Europiane. Lidhja Muslimane Evropiane, është një organizatë e përbërë nga evropianë, e themeluar më 10...

Ekonomi

Lifestyle

BMW M3 CS pritet të debutojë më 2024 me më shumë fuqi, më pak peshë dhe do të prodhohet në numër të kufizuar. Ja...

Do të shitet në numër të kufizuar dhe vetëm me kambio automatike dhe xDrive. BMW ka...

Kim Kardashian i beson tonifikimin e muskujve trajneres nga Elbasani, Senada Greca. Ja opionioni i saj për topmodelen:

Trjanerja e fitnesit, Senada Greca, është një shqiptare me prejardhje nga Elbasani e cila prej...

Jo vetëm nga Juventusi, Agnelli gjithashtu largohet nga Exor dhe Stellantis. Shkëputje totale nga Elkann. Ja si paraqitet situata dhe deklarata e tij e...

Pak për çudi, gjatë mbledhjes së sotme të aksionerëve të Juventusit, në të cilën ai...

Fillojnë dërgesat e Mercedes-AMG One. Shihni makinën e parë:

Kanë kaluar përafërsisht pesë vjet e gjysmë që kur Mercedes-AMG mori furtunë në Motor Show...

Kiara Tito brenda Big Brother Vip vishet me klas por edhe me luks, veshjet mijëra dollarë secila …

Është në qendër të vëmendjes në çdò media në vend. Është shndërruar në kryefjalë të...

Fenomeni Ronaldo do të martohet për herë të katërt. Ja kush është Celina Locks, gruaja e tij e ardhshme:

Lule portokallash në shtëpinë e fenomenit Ronaldo, gati për t'u martuar (për herë të katërt)...

Kejvina flet brenda BBVA2 për jetën e saj sentimentale: “Më pëlqejnë meshkujt e rinj…

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në...

Shqiponja Ahmetaj fiton çmimin si shkencëtarja më e re e suksesshme në Austri.

Dr. Shqiponje Shemun Ahmetaj ka fituar çmimin “Hedy Lamarr” si shkencëtarja ma e re e...

Juventus, polemika për Pogba edhe Cuadrado, të dëmtuar por bëjnë ski në dëborë.

Polemikat rreth të dëmtuarve të Juventusit në shtëpi nuk tregojnë asnjë shenjë zbutjeje dhe pas...

Enca bëhet Babagjyshja e festave dhe poston një foto me partnerin.

Enca ka vendosur të thyejë rregullin e saj të privatësisë këtë fundvit. Këngëtarja prej kohësh është...