Showbiz

Sport

Video

Politike

Ekonomi

Lifestyle

BMW Group sjell M makinën i7 M70 “Shumë Speciale” dhe më shumë në Villa d’Este. Ja specifikat dhe fotot:

BMW ka qenë shumë e përfshirë në ngjarjen vjetore Concorso d'Eleganza Villa d'Este në Itali...

Stresi shpallet fitues i Big Brother VIP Kosova, Vedat Bajrami i dyti.

Reperi nga Shqipëria, i cili ka qëndruar për 103 ditë në shtëpinë e famshme, ka...

Zbulohet Mercedes GLC Coupe i ri, vetëm me motorë të elektrizuar. Ja specifikat dhe fotot:

Çfarë ka të re në gjeneratën e dytë: Mercedes-Benz prezanton gjeneratën e dytë të GLC Coupé,...

Kiara debaton ashpër me Oltën për Luizin: “Ti nuk ke punë të më thuash mua si të përkujdesem për të dashurin tim. Është hera...

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari pavarësisht se njihen si kundërshtarë në lojë, ata së fundmi...

Në lulishten “Aqif Pasha” zhvillohet Panairi i Zejeve për Ditën e Verës. Ja fotot:

Këto ditë në lulishten “Aqif Pasha” u zhvillua Panairi i Zejeve për Ditën e Verës...

Shkolla Kostandin Kristoforidhi fiton kampionatin e Basketbollit të Femrave ndërmjet shkollave si pjesë e aktiviteteve për Ditën e Verës 2023.

U luajt sot në Pallatin e Sportit "Tomorr Sinani" finalja e Basketbollit të Femrave ndërmjet...

Brendan Fraser shpallet ‘Aktori më i mirë’ në “Oscars 2023” me rolin e tij në “The Whale”, fitojnë edhe Michele Yeoh, Jamie Lee Curtis,...

Është mbajtur edicioni i 95-të i ceremonisë prestigjioze vjetore “Oscars 2023”. Edhe këtë vit “Oscars” ka...

Në Bulevardin e Elbasanit zhvillohet Turi i Çiklizmit si pjesë e festimeve për Ditën e Verës.

Sot në orën 11 në Bulevardin e Elbasanit u zhvillua turi çiklistit si pjesë e...

Në sheshin “Gensher”ekspozohet koleksioni i famshëm i makinave “Retro”.

Ditën e djeshme më 11 mars koleksioni më i famshëm i automobilave RETRO iu bashkua...

Në Fish City ‘Rozafa’ organizohet darka “Sofra e Elbasanit” në kuadrin e festimeve për Ditën e Verës.

Mbrëmjen e kaluar më 10 Mars në Fish City ‘Rozafa’ është organizuar Sofra e Elbasanit...