Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, së fundmi është duke shijuar disa ditë të mira pushimi.

Pas bllokimit gati tre mujor në Detroid, këngëtarja shqiptare më në fund ka gjetur pak kohë për pushime me bashkëshortin e saj.

Këtë Dreshaj e ka bërë të ditur përmes fotografive të publikuara në rrjetin social Instagram, ku është shfaqur mjaft atraktive në bikini.

Teksa ka pozuar me rroba banje, Afërdita ka vënë në pah fizikun e saj të tonifikuar, i cili është rezultat i ndjekjes së ushtrimeve me rregull në palestër.

Më pas, bukuroshja shqiptare ndau me fansat një tjetër imazh më intim, ku shfaqej bashkë me burrin e saj, Jakub Kindl, teksa ky i fundit mbante duart te kofshët e saj.

Nga pamjet, duket se çifti po e shijojnë në maksimum këtë pushim në plazhet e Miamit.