Cristiano Ronaldo 35 vjeç dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez 26 vjeç po shijojnë pushimet dhe duken më në formë se kurrë.

Spanjollja shkëlqente me një bikini të zi në jahtin e tyre me vlerë 6 milionë euro në afërsi të San Marinos.

Cristiano Ronaldo vazhdon të ketë fizikun e tij të skalitur.

Ja fotot: