Ballina Lifestyle

Lifestyle

Prifti i Elbasanit At Nikolla Xhufka vlerëson devotshmërinë e besimtarëve myslimanë....

Deklarata e një prifti të krishterë nga Elbasani ka bërë xhiron e rrjetit. Ai ka vlerësuar besimin e myllimanëve duke thënë publikisht se të...

Valentina Ferragni ndërthur veshjen sensuale me atë casual. Ja fotot:

Një udhëtim në Nju Jork është gjithmonë një ide e mirë për Valentina Ferragni dhe për këtë arsye ajo përfitoi nga ura për të...

Hapet një datë e re regjistrimi për në universitete, mundësi edhe...

Ministria ka hapur një datë të re regjistrimi për në universitete. Kjo mundësi mund të shfrytëzohet veçanërisht për degët e mësuesisë ku studentët me mesatare...

Ardit Demiri emërohet drejtori i ri i Përgjithshëm i Postës Shqiptare.

Ardit Demiri do të jetë drejtori i ri i Përgjithshëm i Postës Shqiptare. Pas disa muajsh nga shkarkimi nga detyra e Ervin Bushatit, vjen...

Në Universitetin e Elbasanit “Aleksandër Xhuvani” organizohet Konferenca Ndërkombëtare “Ndërtimi i...

Universiteti i Elbasanit “Aleksandër Xhuvani”, në bashkëpunim me Universitetin e Salentos, Itali dhe Revistën Ndërkombëtare "Aplikimi Mjedisor dhe Shkencor", organizuan Konferencën Ndërkombëtare “Ndërtimi i...

Etleva Kënuti emërohet drejtore e re e Agjencisë Shtetërore të Kadastrës...

Gjatë ditës së sotme është njoftuar se se në krye të këtij institucionit të Agjensisë  Shtetërore të Kadastrës është emëruar emëruar Etleva Kënuti, ish Përgjegjëse...

Rita Ora duket e mahnitshme veshur me një fustan të guximshëm...

Ajo kurrë nuk ka turp të tregojë figurën e saj joshëse në rrjetet sociale. Dhe Rita Ora ka shfaqur fizikun e saj të përkryer veshur...

Tërmet i fuqishëm në Elbasan

Lëkundje tërmeti në vend, epiqendra 8 km nga Elbasani. Sipas të dhënave, epiqendra është 8 kilometra larg nga Elbasani dhe 25 kilometra larg nga Tirana...

Era Istrefi duket mjaft tërheqëse në seksionin fotografik të radhës.

Ajo është rikthyer fuqishëm pas një pauze të gjatë në muzikës. Bëhet fjalë për Era Istrefin, e cila krahas projekteve të reja ka qenë mjaft...

Moderatorja nga Elbasani Einxhel Shkira i ka dedikuar një urim prekës...

Einxhel Shkira i ka dedikuar disa rreshta prekëse nënës për ditën e saj të lindjes. Teksa e uron për një jetë të gjatë e të...