Ballina Showbiz

Showbiz

Era Istrefi duket mjaft tërheqëse në seksionin fotografik të radhës.

Ajo është rikthyer fuqishëm pas një pauze të gjatë në muzikës. Bëhet fjalë për Era Istrefin, e cila krahas projekteve të reja ka qenë mjaft...

Moderatorja nga Elbasani Einxhel Shkira i ka dedikuar një urim prekës...

Einxhel Shkira i ka dedikuar disa rreshta prekëse nënës për ditën e saj të lindjes. Teksa e uron për një jetë të gjatë e të...

Key Alves, braziliania që ndodhet mes volejbollit dhe platformës ‘onlyfans’. Ja...

Key Alves njihet si një prej volejbollisteve më seksi në Amerikën Latine. Por për lojtaren, e cila ka veshur edhe fanellën e kombëtares braziliane,...

Barack Obama i dedikon një urim emocionues bashkëshortes Michelle në 30...

Ish-presidenti amerikan, Barack Obama dhe gruaja e tij, Michelle, kanë shënuar një datë të rëndësishme në jetën e tyre. Barack dhe Michelle janë të martuar...

Ghetto Geasy dhe Marina Vjollca festojnë përvjetorin e pestë të martesës,...

Reperi nga Kosova, Ghetto Geasy dhe moderatorja Marina Vjollca festuan dje (të shtunën) përvjetorin e pestë të martesës. Çifti, të cilët u martuan më 10...

Mbretëresha ndryshoi testamentin në gusht, përjashtoi një anëtar nga trashëgimia. Ja...

Mbretëresha ndryshoi testamentin në gusht, përjashtoi një anëtar nga trashëgimia. Ja kush i merr tani 447 milionë dollarët e saj: Elizabeta II thuhet se ka...

Ajo u quajt “vajza më e bukur në botë” kur ishte...

Thylane Blondeau, një fëmijë i vogël me një fytyrë engjëllore, u quajt "vajza më e bukur në botë" kur ishte 10 vjeç. Kështu duket ajo...

Luana Vjollca shkëlqen në ditëlindjen e saj të 31-të. Ja fotot:

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, dje festoi ditëlindjen e saj të 31-të. Me këtë rast, befasitë dhe dhuratat për të nuk munguan...

Sot filloi regjistrimi. Bum aplikimesh ne degen e Infermierise se Universitetit...

Duke nisur nga sot, çdo i ri i shpallur fitues mund të shkojë të regjistrohet pranë sekretarisë së fakultetit të përzgjedhur. Aplikimet në Universitetin...

Flet Svetlana. Rusja 33 vjeçare qe rri ne Elbasan dhe filmonte...

E dyshuar edhe më parë për spiunazh? Rusja që tentoi të hynte në Uzinën e Gramshit: Nuk më paguajnë agjencitë e inteligjencës. Rri për...