DailyMail i ka dedikuar një artikull të tërë yllit të MMA, Conor McGrogor teksa ky i fundit ndodhet me pushime.

Paparacët e DailyMail kanë fotografur McGregor teksa ndodhet në një jaht luksos në këto ditë të nxehta gushti.

McGrogor ka qenë në praninë e të fejuarës, vajzës dhe djalit.