Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, njihet në përgjithësi për stilin ekstravagant.

Së fundmi ajo ka vendosur që të lë gojëhapur 1.1 milion ndjekësit e saj, përmes paraqitjes së radhës.

Bukuroshja brune u shfaq me stil të ri të flokëve, duke i shkurtuar ato deri nën vesh.

Në imazhin tjetër që ajo kishte shpërndarë, shihej duke marrë poza atraktive para pasqyrës, teksa theksin e vuri te të pasmet e formësuara.