Sulmuesi Stevan Jovetic (1989) ka zbarkuar në Greqi. Ish-sulmuesi i Interit dhe Fiorentinës u la i lirë pas përfundimit të kontratës me Hertha Berlin dhe është transferuar te Olympiacos.

Futbolisti nga Mali i Zi ka nënshkruar një kontratë deri në 30 qershor 2024 me klubin grek.