Showbiz

Grammy Awards 2024, Taylor Swift fiton me ‘albumin më të mirë’,...

Ceremonia e çmimeve Grammy u zhvillua të dielën, më 4 shkurt, në Los Angeles. SZA rrëmbeu gjithë vëmendjen duke qenë e nominuar nëntë herë, e...

Sport

Video

Politike

Ekonomi

Lifestyle

Ish-kapiteni Gentian Bylykbashi: “Elbasanin e kishte marrë malli për këtë atmosferë të futbollit, ekipi do të kthehet në Superiore dhe do të bëjë histori.

Rikthimi i mundshëm i Elbasanit në Kategorinë Superiore ka ringjallur edhe njëherë shpresën dhe dëshirën...

Grammy Awards 2024, Taylor Swift fiton me ‘albumin më të mirë’, Ja lista e plotë e fituesve:

Ceremonia e çmimeve Grammy u zhvillua të dielën, më 4 shkurt, në Los Angeles. SZA rrëmbeu...

Drini Zeqo largohet papritur nga Big Brother VIP Albania 3. Ja arsyeja:

Drini Zeqo u largua ditën e djeshme (e mërkurë) nga Big Brother VIP Albania 3. Ai...

Sot fillon Big Brother Vip 3, Jul Deda, Romeo Veshaj, Drini Zeqo, Roza Lati, Heidi Baci, Egla Ceno dhe Rike Roçi. Ja cila mund...

Olti Curri ka publikuar një listë me personazhe të njohur të cilët thuhet se do...

Sara Hoxha: “Ledion Liço do të prezantojë Big Brother VIP, por nuk është se e kërkova unë.” Ja intervista e saj e plotë:

Nëse nuk ishte konfirmuar deri tani as nga “misteri” i videos prezantuese të Big Brother...

Paris Hilton pozon me veshje të kuqe për ditët festive. Ja fotot:

Paris Hilton po e ngren temperaturën për festat e fundvitit. Trashëgimtarja mahnitëse e hotelit, e cila...

Reagon drejtori i Superligës Evropiane, Bernd Reichart, pas vendimit të Gjykatës Evropiane të Drejtësisë: “Futboll falas për tifozët, monopoli i UEFA-s mbaroi”. Ja fjalimi...

Promotorët e Superligës Evropiane po festojnë vendimin e Gjykatës Evropiane të Drejtësisë pasi e kanë...

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen në projektin e ri në Prishtinë.

Luana Vjollca, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare e njohur për stilin e saj të veçantë dhe...

Ndërron jetë shkrimtari elbasanas Musa Vushka.

“Me hidherim te thelle lajmerojmë ndarjen nga jeta te babait tone, poetit, pedagogut ne Universitetin...

Donald Veshaj flet për eksperiencën në BBVA: “Vjen një herë në jetë, ma ndryshoi jetën, bëri që unë të dilja në sipërfaqe.”

Moderatori i njohur Donald Veshja me së fundmi gjatë një interviste për emisionin “E diell”...