Alban Skenderaj vazhdon të jetë ndër artistët më të preferuar për audiencën e gjerë. Në një postim në rrjetin social Instagram, ai ka bërë të ditur se ka sjell në treg projektin më të ri muzikor.

“Jolie” mban titullin kënga, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur producenti Lorenc Aliaj.

Teksti është shkruar nga vet këngëtari dhe njëherësh kantautori, kurse për pjesën vizuale ai ka zgjedhur vetëm një fotografi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu