Jemi ne muajin dhjetor dhe kudo ka filluar te ndjehet aroma e festave.Shume nga personazhet e shoëbizit kane zbukuruar shtepite e tyre,kane rregulluar bredhin e krishtlindjeve,kane pergatitur dhuratat dhe po presin festat e fundvitit.Keshtu dhe moderatorja e njohur Arbana Osmani,e cila me ane te nje fotoje ka treguar se pergatitjet ne shtepine e saj kane perfunduar dhe i vogli i saj Joni nuk di ti ndahet pemes.

Arbana ka publikuar ne profilin e saj te instagramit nje foto ku shihet pema e krishtlindjeve dhe posht saj ndodhet nje mal me dhurata e kudo neper shtepi ka buqeta me lule.Po ashtu moderatorja ka treguar se joni eshte aq shume i magjepsur pas pemes se festave sa fle poshte saj.Sic shihet edhe nga fotoja bukuroshi jon eshte ngjitur me pemen i sapo zgjuar nga gjumi me nje loder pellushi ne duar.