Bella Hadid ka çmendur ndjekësit e saj me fotot e nxehta në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi pozoi nga pishina e veshur me tanga dhe topless.

Ajo nuk ka la vend për imagjinatën duke vënë të pasmet e saj në plan të parë.

Bella dukej mjaft joshëse dhe seksi teksa merrte rreze dielli mbi një komardare rozë në pishinë.

Me pozën e saj provokuese, Bella tërboi miliona ndjekës të saj duke rritur temperaturat.