Në dy ndeshjet e pasdites të javës së 36-të në LaLiga, fitojnë Alaves dhe Osasuna.

Ja rezultatet e plota:

Elche-Alaves 0-2:
40′ Joselu, 54′ Rioja.

Osasuna-Cadiz 3-2:
38′, 75’ Budimir, 86′ (pen) Torres / 49′ (pen) Saponjic, 91′ Perea.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu