Chelsea njofton marrëveshjen me sulmuesin shqiptar Armando Broja (2001) për një kontratë të re pesë-vjeçare, e rënë dakord që prej 10 ditësh dhe e nënshkruar në orët e fundit.

Unë jam i ngazëllyer. Me të vërtetë mezi pres që të përparoj dhe të bëj një ndikim në Chelsea në vitet që vijnë“, ishin fjalët e para të Armandos pas nënshkrimit të kontratës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu