Ne tashmë kemi bërë një pamje paraprake të ngjyrave në të cilat mund të shfaqet iPhone 13 , por çfarë lidhje me ngjyrat iPhone 13 Pro dhe iPhone 13 Pro Max, do të ketë ndonjë ndryshim?

Mbi të gjitha, këto do të jenë modelet e reja të iPhone me ekranet 120Hz LTPO, kamerat me sensorë të mëdhenj dhe aftësitë e zgjeruara të zmadhimit, si dhe bateritë më të mëdha.

Lista e ngjyrave Apple iPhone 13 Pro dhe 13 Pro Max:

  • E zezë
  • Argjend
  • Ari
  • Ari i perëndimit të diellit (ndjesi bronzi)

Siç mund ta shihni, ky është një largim rrënjësor nga ngjyrat e artë dhe blu.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu