Atalanta ka zyrtarizuar nënshkrimin e mbrojtësit të majtë italian Giuseppe Pezzella (1997) që vjen nga Parma në formë huazimi me të drejtën e blerjes që bëhet e detyrueshme mbi plotësohen disa kushteve

Atalanta B.C. njofton blerjen e lojtarit Giuseppe Pezzella nga Parma në një bazë të përkohshme me të drejtën e blerjes përfundimtare e cila bëhet e detyrueshme nëse mbrojtësi luan 20 ndeshje dhe Aralanta kualifikohet për në Champions League. “, shkruhet në njoftimet për shtyp.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu