Ndeshja e parë e ditës e Ligës mes Levantes dhe Getafe përfundon pa gola. Dy mbrojtjet dalin të fituara në ndeshjen në Ciutat de València.

Një pikë që lëviz renditjen e tyre, por që është pak e dobishme për të dyja. Levante shkon në 5 pikë në vendin e 18-të, ndërsa Getafe me 2 pikë ngelet e fundit në La Liga.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu