Në ndeshjet e sotme në Serie A, fiton përsëri Napoli. Suksese edhe për Atalantën dhe Cagliarin.

Ja rezultatet e plota të pasdites:

NAPOLI – TORINO 1-0:
81’ Osimhen

EMPOLI – ATALANTA 1-4:   
30’ Di Francesco / 11’ Ilicic, 26’ Ilicic, 49’ aut. Viti, 88’ Zapata.

UDINESE – BOLOGNA 1-1:  
82’ Beto / 67’ Barrow

GENOA – SASSUOLO 2-2:
27′ Destro, 90’ Vasquez / 18′, 21′ Scamacca

CAGLIARI – SAMPDORIA 3-1:   
4′, 90’+4 Joao Pedro, 74’ Caceres / 82’ Thorsby

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu