Buraku dhe Grupi Fama kanë prezantuar për publikun projektin e tyre më të ri muzikor.

“Pa nafakë” mban titullin kënga e tyre më e re, e cila është e zhanrit baladë.

Muzika dhe orkestrimi janë realizuar nga Fisnik Bajrami, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur Arben Beha.

Videoklipi i është besuar M Production.