Superhiti i Butrint Imerit dhe Nora Istrefit që do ju shoqërojë këto ditë të fundit vere, u hodh në platformën Youtube.

Projekt ishte paralajmëruar kohë më parë nga të dy artistët.

Videoklipi i këngës është realizuar nga Cinegr8, me tekst të vetë artistit në bashkëpunim me Gjikon.

“Dy zemra” vjen e interpretuar nga zërat e ëmbël të artistëve të dashur për publikun.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu