Visa Shala i njohur me emrin artistik Skivi, së fundmi ka sjellë vetëm bashkëpunime në tregun muzikor.

Në këtë kohë të pandemisë coronavirus, ai ka vendosur të ofrojë diçka më ndryshe se sa kemi parë deri më tani.

Përmes rrjetit social Instagram, ai ka bërë të ditur se ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Pikë’, këngë kjo që është plot nostalgji për stinën e verës.

Në klip përcillet një frymë verore teksa një vajzë shëtit në bregdet, e që duket e lumtur duke vallëzuar. Ndonëse në pamundësi për të xhiruar klipin, Skivi e ka publikuar këngën me videotekst.

Sa i përket anës së realizimit të këtij projekti, Lisa është producentja e cila e ka punuar muzikën, ndërsa teksti është shkruar nga vetë Skivi. Kënga tashmë është publikuar në YouTube dhe duket se është pritur mjaft mirë.