Enkelejd Alibeaj dhe Gazment Bardhi kanë kaluar një pasdite festive me përkrahësit e tyre në qytetin e Elbasanit.

Të pranishëm kanë qenë Eugen Isaj, Zamir Muzhaqi, Zheni Gjergji, Oltion Domni etj…

“Një pasdite e paharrueshme në Elbasan! Me miq, demokratë të vërtetë dhe kolegë, për t’i uruar ditën e lindjes, Ilda Harrit dhe Naim Metes! Edhe 100 vite te tjera plot shëndet e mbarësi të dyve!” , – shkruante në postimin e tij Enkelejd Alibeaj.