Reperi Fero ka publikuar bashkëpunimin e tij më të ri me artistin e huaj, Joker Bra.

Kënga është e zhanrit hip-hop dhe vjen e gërshetuar në dy gjuhë: shqip dhe gjermanisht.

‘Beati’ është realizuar nga producenti Çelik Lipa, teksa edhe tekstin e këngës e kanë shkruar secili pjesën e tij.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer në shtetin gjerman.

Klipi vjen me skena mjaft provokuese me femra të zhveshura, të cilat realizojnë performancë eksplicite në krahët e reperit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu