Asnjë shpenzim nuk u kursye kur Mauro Icardi dhe Wanda Nara u nisën për pushime në Ibiza.

Çifti udhëtoi në një avion privat, notuan në pishinën e tyre gjigande dhe bënë festë me Neymar.

Gjithashtu Icardit dhe Narës iu bashkuan edhe shoku i skuadrës së Paris Saint-Germain, Keylor Navas dhe partnerja e tij Andrea Salas.

Nara, 33 vjeç, bombardoi 6.9 milionë ndjekësit e saj në Instagram me fotografi nga udhëtimi i tyre i jashtëzakonshëm.

Nara ndau një çast të gjithë së bashku me mbishkrimin: “Ne kemi kaluar një kohë të shkëlqyer së bashku me familjen.”

Ajo vazhdoi të mahnisë fansat e saj, teksa shpërndau disa fotografi të vetes duke shijuar pishinën gjigande.

33-vjeçarja zhyti rrezet e diellit ndërsa ajo u vendos në një lilo me bikini rozë të ndezur.