Këngëtari dhe producenti i njohur, Irkenc Hyka, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor.

“A kishe zemër”, mban titullin kënga e re, e cila është një baladë ritmike e zhanrit RnB.

Muzika dhe vargjet janë realizuar nga vet Irkenci, ndërsa për miksimin është kujdesur producenti JoJo.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, xhirimet e të cilit i janë besuar produksionit Unix Music.

Pjesë e klipit të tij në disa skena mjaft atraktive dhe provokuese është edhe këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu