Aktorja shqiptare Arta Nitaj po shijon një romancë të re me një futbollist të njohur shqiptar, Adnan Januzajn.

Burime për “Prive.al” bëjnë me dije se Arta dhe Adnani janë bashkë në një udhëtim në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Dyshimet kanë nisur nga postimet e tyre në Instagram ku dyshja ndiqen me njëri-tjetrin.

Aktorja e famshme Arta Nitaj, njihet për lidhjen e saj me këngëtarin shqiptar Bruno.

Romanca ishte afatshkurtër dhe përfundoi para se Bruno të publikonte klipin “A më do” ku shfaqej vetë Arta në momente romantike me këngëtarin.