Jessica Barlet është një nga zeshkanet më seksi.

Ajo ka hedhur një fotografi të re me të cilën ka mahnitur ndjekësit e saj.

Modelja u paraqit me bikine të zeza dhe pozoi pranë pishinës.

Edhe kësaj radhe, vëmendje mori gjoksi i saj.