Ajo sot mbushi 40 vite jetë. Jonida është një nga personazhet më të dashura të publikut shqiptar.

Krahas muzikës e hiteve që vazhdojnë të dëgjohen, Jonida konsiderohet si një nga femrat më me stil.

Ajo ka festuar ditëlindjen mes miqsh dhe partnerit Eraldo Rexho.

Ja foto nga festa: