Modelja shqiptare, Jori Delli u bë më e njohur për publikun me pjesëmarrjen e saj në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

Por, bukuroshja brune mbetet një emër mjaft i komentuar, kjo edhe për shkak të paraqitjeve të saj në rrjetet sociale.

Edhe imazhet e fundit që ajo ndau me fansat në llogarinë e saj të Instagramit nuk kanë kaluar pa vëmendje.

Jori ka postuar disa imazhe të reja nga pushimet në Vlorë, e në të cilat dukej në formë të mrekullueshme.

Në disa foto, modelja u shfaq atraktive në bikini të zeza dhe në të tjera me veshje për surfim.

Ish-banorja e BBVA në postim shtoi edhe fotografi nga momentet dhe ambientet që shijoi në jugun e Shqipërisë.

AJo kaloi disa ditë pushimi edhe në Sarandë.