Mungon Khedira dhe kthehet Demiral, Chiesa zgjedh fanellën me numër 22.

Kjo është lista e lojtarëve të Juventusit që do të marrin pjesë në fazën e parë të Ligës së Kampionëve:

1 Szczesny, 3 Chiellini, 4 De Ligt, 5 Arthur, 7 Cristiano Ronaldo, 8 Ramsey, 9 Morata, 10 Dybala, 12 Alex Sandro, 13 Danilo, 14 McKennie, 16 Cuadrado, 19 Bonucci, 22 Chiesa, 25 Rabiot, 28 Demiral, 30 Bentancur, 31 Pinsoglio, 33 Bernardeschi, 38 Frabotta, 39 Portanova, 44 Kulusevski, 77 Buffon

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu