Mungon Khedira dhe kthehet Demiral, Chiesa zgjedh fanellën me numër 22.

Kjo është lista e lojtarëve të Juventusit që do të marrin pjesë në fazën e parë të Ligës së Kampionëve:

1 Szczesny, 3 Chiellini, 4 De Ligt, 5 Arthur, 7 Cristiano Ronaldo, 8 Ramsey, 9 Morata, 10 Dybala, 12 Alex Sandro, 13 Danilo, 14 McKennie, 16 Cuadrado, 19 Bonucci, 22 Chiesa, 25 Rabiot, 28 Demiral, 30 Bentancur, 31 Pinsoglio, 33 Bernardeschi, 38 Frabotta, 39 Portanova, 44 Kulusevski, 77 Buffon