Frymëzuar nga qyteti i Torinos. Ndërtuar për betejat tona më të mëdha”, – ka shkruar Juventusi në postimin e tyre.

Fanella e tretë e Juventusit është e dominuar nga ngjyra e zezë dhe do të debutoj këtë fundjavë në ndeshjen e parë të Serie A të sezonit kundër Udineses.