Ballina Lifestyle

Lifestyle

Ghetto Geasy dhe Marina Vjollca festojnë përvjetorin e pestë të martesës,...

Reperi nga Kosova, Ghetto Geasy dhe moderatorja Marina Vjollca festuan dje (të shtunën) përvjetorin e pestë të martesës. Çifti, të cilët u martuan më 10...

Mbretëresha ndryshoi testamentin në gusht, përjashtoi një anëtar nga trashëgimia. Ja...

Mbretëresha ndryshoi testamentin në gusht, përjashtoi një anëtar nga trashëgimia. Ja kush i merr tani 447 milionë dollarët e saj: Elizabeta II thuhet se ka...

Ajo u quajt “vajza më e bukur në botë” kur ishte...

Thylane Blondeau, një fëmijë i vogël me një fytyrë engjëllore, u quajt "vajza më e bukur në botë" kur ishte 10 vjeç. Kështu duket ajo...

Luana Vjollca shkëlqen në ditëlindjen e saj të 31-të. Ja fotot:

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, dje festoi ditëlindjen e saj të 31-të. Me këtë rast, befasitë dhe dhuratat për të nuk munguan...

Klevis Cullhaj emërohet Drejtor i Tatimeve Bashkia Elbasan

Klevis Cullhaji është kreu i ri i Tatimeve të Bashkisë Elbasan. Ekonomisti 46 vjeçar vjen pas një CV të pasur ku spikat drejtimi i...

Kompania daneze në një nivel tjetër, premton prodhimin e hiperveturës Zenvo...

Jens Sverdrup nga prodhuesi danez i veturave sportive Zenvo, në një kumtesë për Top Gear ka konfirmuar se po përgatit hiperveturën Zenvo me motor...

Berisha: “Luciano Boci do të jetë kreu i Grupit Parlamentar të...

“Funksioni i kreut të Grupit Parlamentar do të kryhet nga Luçiano Boçi. Zhvillohen diskutime me të gjithë deputetët, proces i hapur për diskutime. Boçi...

Flet Svetlana. Rusja 33 vjeçare qe rri ne Elbasan dhe filmonte...

E dyshuar edhe më parë për spiunazh? Rusja që tentoi të hynte në Uzinën e Gramshit: Nuk më paguajnë agjencitë e inteligjencës. Rri për...

Dalin fotot e ruseve spiune ne Elbasan dhe Gramsh. Dy femra...

Lëvizje agjenturore apo …? Tre veprimet e mistershme të rusëve në Elbasan dhe Gramsh. Dalin fotot e tre personave të dyshuar si agjentë rusë janë...

Megi Pojani kalon pushimet në Turqi, mesa duket me futbollistin Endri...

Showgirl nga Elbasani Megi Pojani (1995) dhe futbollisti i kombëtares Endri Çekiçi (1996) janë rikthyer sërish në vëmendje, me disa postime që duket se...