Ballina Lifestyle

Lifestyle

Fenomeni Ronaldo do të martohet për herë të katërt. Ja kush...

Lule portokallash në shtëpinë e fenomenit Ronaldo, gati për t'u martuar (për herë të katërt) me modelen dhe sipërmarrësen Celina Locks me të cilën...

Kejvina flet brenda BBVA2 për jetën e saj sentimentale: “Më pëlqejnë...

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

Shqiponja Ahmetaj fiton çmimin si shkencëtarja më e re e suksesshme...

Dr. Shqiponje Shemun Ahmetaj ka fituar çmimin “Hedy Lamarr” si shkencëtarja ma e re e suksesshme ne Austri Ajo ka lindur në Elbasan dhe është...

Juventus, polemika për Pogba edhe Cuadrado, të dëmtuar por bëjnë ski...

Polemikat rreth të dëmtuarve të Juventusit në shtëpi nuk tregojnë asnjë shenjë zbutjeje dhe pas rastit Paul Pogba, i cilësuar nga tifozët si "Më...

Enca bëhet Babagjyshja e festave dhe poston një foto me partnerin.

Enca ka vendosur të thyejë rregullin e saj të privatësisë këtë fundvit. Këngëtarja prej kohësh është në një lidhje dhe këtë e ka lënë të...

Morena Taraku mahnit me fotot e saj nga pushimet në një...

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Morena Taraku, edhe këtë vit ka qenë një emër shumë i përfolur në media për jetën dhe pushimet luksoze. Duke qenë...

K. S. Elbasani nderon sportistët elitare si Mihal Gjika, Ferd Lleshi,...

Klubi shumësportësh Elbasani ka nderuar me çertifkatë mirënjohjeje Mihal Gjikën, Ferdinand Lleshin, Shefikat Kovaçin, Vehap Xhindolin, Ymer Bakallin, Hyqmet Shypheja, Shyqyri Hyskjan, Petro Banushin, Ali...

Dr. Arben Ramkaj zgjidhet si zv president i Lidhjes Myslimane Europiane.

Dr Arben Ramkaj zgjidhet si zv president i Lidhjes Myslimane Europiane. Lidhja Muslimane Evropiane, është një organizatë e përbërë nga evropianë, e themeluar më 10...

Partia Demokratike e Elbasanit gjatë festimeve në 32-vjetorin e themelimit solidarizohet...

Demokratët e Elbasanit kanë gjetur një mënyrë origjinale për t'u solidarizuar me kryetarin e PD-së, Sali Berisha. Gjatë festimeve për 32-vjetorin e themelimit të...

2023 Ford GT Mk IV vjen me motor më të madh...

Duke ruajtur më të mirën për fund, Ford prezantoi versionin më ekstrem të modelit GT deri më tani. Për gjatë viteve ka pasur disa...