Ballina Politikë

Politikë

Dalin emrat e grave kandidate per deputete te PD Elbasan. Ja...

Anëtarët e partise demokratike Dega Elbasan prej 1 jave diskutuan dhe propozuan kandidatet per deputet me parimin nje anetar nje propozim. Sipas udhezimeve te...

Konfirmohen mjeku dhe 4 infermiere te tjera me covid ne Pediatrine...

Pesë persona të tjerë janë konfirmuar si të infektuar me Covid-19 në Elbasan. Gazetarja Entela Duka bën me dije se pesë rastet e reja...

Tre infermiere dhe 2 paciente me Covid ne Maternitetin e Elbasanit....

Situatë e rëndë në spitalin e Elbasanit. Gazetarja e Best Channel, Entela Duka raporton se ka arritur ne tre numri i infermiereve te prekur...

8 raste te reja me covid ne Elbasan. Situata alarmante

71 raste të reja me koronavirus dhe 3 vdekje u shënuan gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar totalin e të infektuarve në...

Humb jetën nga Còvidi 60-vjeçari në Elbasan, preket edhe punonjësja e...

Një 60-vjeçar nga Elbasani ka ndërruar jetë nga korònavirusi, hùmbje të cilën e konfirmoi sot Ministria e Shëndetësisë në raportimin ditor. Pas rastit të...

Flamur Noka mbledh PD-në e Elbasanit. Ja sms i ardhur në...

Sot në orën 19.00, Flamur Noka, i deleguari i kryesisë së PDSH për Qarkun e Elbasanit, do të bëjë mbledhjen e parë me kryesinë...

Lulzim Basha vendos kush do të kryesojë listën e deputetëve të...

Lulzim Basha emëron ish deputetin e Kukësit, një figurë të fortë por dhe konfliktuale në skenën politike, si koordinator të Elbasanit. Do jetë pikërisht...

Nga 1 korriku Bashkimi Evropian hap kufijtë. Ja lista e shteteve...

Shqiptarët mund të fillojnë të udhëtojnë drejt Bashkimit Evropian nga 1 korriku, ditë kur blloku do të hapë kufijtë e jashtëm. Deri tani është...

Si ishte si u bë! Ja cfarë bëri Edi Rama për...

Rama uron "Mirëmëngjesin" me Elbasanin. Nxjerr pamjet nga Fushëmbreti: Si ishte dhe si ka qenë. Ja si është transformuar qendra shëndetësore 'Skënderbej' në Elbasan! ...

Tjeter rast pozitiv me Covid ne qender te Elbasanit. Ja ku...

Konfirmohet me Koronavirus një 22 vjecare në Elbasan. Dyshohet se është infektuar po në qytetin e Elbasanit por ende nuk dihen kontaktet me persona...