Ballina Shëndeti

Shëndeti

Kejvina flet brenda BBVA2 për jetën e saj sentimentale: “Më pëlqejnë...

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

Juventus, polemika për Pogba edhe Cuadrado, të dëmtuar por bëjnë ski...

Polemikat rreth të dëmtuarve të Juventusit në shtëpi nuk tregojnë asnjë shenjë zbutjeje dhe pas rastit Paul Pogba, i cilësuar nga tifozët si "Më...

Lajm i trishtë, ndahet nga jeta ish-ministri Ylli Çabiri.

Ka ndërruar jetë këtë të hënë doktori i Shkencave Ylli Çabiri. Ai ka mbyllur sytë përgjithmonë në moshën 72-vjeçare. Çabiri ka qenë ministër në qeverisjen...

“Herkuli” i vogël, i quajtur djali më i fortë në botë...

Richard Sandrak tani është 30 vjeç, por fitoi famë si një djalë i ri si "Hercules i Vogël" pasi u bë një bodybuilder me...

Ndërron jetë portieri legjendar i Elbasanit, Bujar Gogunja, një nga rekordmenët...

Pas një beteje të gjatë, legjenda e portës shqiptare, Bujar Gogunja është ndarë nga jeta në moshën 65-vjeçare, pas një sëmundje të rëndë. Ish-portieri i...

Pensionistët e lumtur! Edi Rama i jep bonus 5 mijë lekë...

Duke filluar nga dita e nesërme, do të lëvrohet bonusi i fundvitit për mbi 695 mijë pensionistë në mbarë vendin prej 5000 mijë lekësh....

Ankelita Çela shpall kandidaturën për primaret për Bashkinë e Cërrikut:” Do...

Ka deklaruar sot nëpërmjet rrjeteve sociale se do të futet në Peimaret e PD-së, duke synuar bashkinë e Cërrikut. Ankelita Çela është me profesion juriste...

Prifti i Elbasanit At Nikolla Xhufka vlerëson devotshmërinë e besimtarëve myslimanë....

Deklarata e një prifti të krishterë nga Elbasani ka bërë xhiron e rrjetit. Ai ka vlerësuar besimin e myllimanëve duke thënë publikisht se të...

Ardit Demiri emërohet drejtori i ri i Përgjithshëm i Postës Shqiptare.

Ardit Demiri do të jetë drejtori i ri i Përgjithshëm i Postës Shqiptare. Pas disa muajsh nga shkarkimi nga detyra e Ervin Bushatit, vjen...

Në Universitetin e Elbasanit “Aleksandër Xhuvani” organizohet Konferenca Ndërkombëtare “Ndërtimi i...

Universiteti i Elbasanit “Aleksandër Xhuvani”, në bashkëpunim me Universitetin e Salentos, Itali dhe Revistën Ndërkombëtare "Aplikimi Mjedisor dhe Shkencor", organizuan Konferencën Ndërkombëtare “Ndërtimi i...