Ballina Showbiz

Showbiz

Morena Taraku ndërron modelin e flokëve, por vëmendjen e rrëmbejnë të...

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, njihet në përgjithësi për stilin ekstravagant. Së fundmi ajo ka vendosur që të lë gojëhapur 1.1 milion ndjekësit e...

Dafina Zeqiri ndryshon përsëri modelin e flokëve.

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që nuk heziton të eksperimentojë dhe ka një stil unik. Fjala është për këngëtaren Dafina Zeqiri, e cila vazhdimisht...

Anxhelina Hadërgjonaj poston foto duke shijuar pushimet në Ishujt Maldive.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, ka vendosur që të marrë pak pushim nga angazhimet e saj. Ajo i ka dhënë vetes disa ditë të...

Hailey Bieber pozon për koleksionin e ri të Versace-s.

Ajo shumë shpejt është duke u bërë ndër emrat më të lakuar në botën e modelingut. Por, Hailey Bieber përmes rrjetit social Instagram tashmë ka...

Reperi Kodak Black fejohet me Mellow Rackz. Ja fotot e propozimit...

Reperi i njohur, Kodak Black është jetuar me Mellow Rackz. Lajmin e madh e bëri të ditur artistja përmes një postimi në rrjete sociale, duke...

Enca publikon sekuenca nga kënga e re “Noshta”

Enca Haxhia vazhdon të jetë këngëtarja shqiptare që komentohet për në të mirë në rrjet. Bukuroshja brune është aktive në rrjete sociale, duke ndarë kështu...

Veshja e Capital T duket e thjeshtë, por kushton 20 mijë...

Rep-artisti shqiptar, Capital T, njihet në përgjithësi për jetën luksoze që bën. Shpenzime të mëdha ai jo që bën në përditshmëri, por edhe për...

Luana Vjollca poston foto nga pushimet duke marrë rreze dielli.

Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare, Luana Vjollca, po vazhdon t’i shijojë pushimet. Ndonëse nuk ka bërë të ditur destinacionin e pushimeve, ajo po argëtohet në masë...

Cricket dhe Yll Limani nxjerrin këngën e re “Ndoshta”.

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar, producenti i njohur Cricket dhe këngëtari Yll Limani kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. “Ndoshta” mban titullin kjo...

2 Ton publikon këngën “M’kujtohesh”.

Rep-artisti me prejardhje nga Ferizaji, 2 Ton, është mjaft i pëlqyer në estradën shqiptare. Ai për vite me radhe ka rezultuar I suksesshëm me projektet...