Showbiz

Nicole Scherzinger po kalon pushimet ne Hawai me partnerin Tom Evans,...

Këngëtarja me famë botërore, Nikol Sherzinger po shijon së fundmi pushimet relaksuese në Hauai së bashku me partnerin e saj Tom Evans. Ajo ka surprizuar...

Në Elbasan vazhdojnë festimet për Ditën e Verës, sonte ishte radha...

Në Elbasan vazhdojnë festimet për Ditën e Verës, sonte ishte radha e parakalimit të grupeve popullore me veshje tradicionale. Pavarësisht të ftohtit të madh numri...

Në sheshin Gensher në Elbasan organizohet aktiviteti “Miss Lulja e Verës”

Në orën 19:00 në sheshin Gensher në Elbasan po organizohet akriviteti “Miss Lulja e Verës”. Në këtë eveniment kanë marrë pjesë e mjaft këngëtarë që...

Vritet Tradhetari! Shërbimet sekrete ukrainase vrasin negociatorin e tyre: Ishte spiun...

Shërbimet sekrete ukrainase (Sbu) vranë një prej anëtarëve të ekipit negociator ukrainas me akuzën e tradhtisë. Ai është Denys Kireev, i cili mori pjesë në...

Eni Koçi po shijon pushimet në Tajlandë, magjeps me pozat e...

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Eni Koçi, po vazhdon të jetë aktive në llogarinë e saj në Instagram, ku nuk mungojnë fotot e ndryshme...

Atalanta Kërçyku heq dorë nga puna si modele, do të bëhet...

Televizioni është një botë e vështirë dhe këtë e konfirmojnë më së miri vajzat që vijnë nga puna si modele. Duket se shpesh paragjykimet...

Kida paraqitet plot stil në pozat nga Parisi.

Këngëtarja e njohur, Kida po i mban të informuar fansat e saj për çdo aktivitet të saj përmes Instagramit. Artistja e njohur e cila është...

Mozzik dhe Don Xhoni i kundërpërgjigjen Sinan Vllasaliut: “Ki kujdes, këngëtar...

Nuk kanë vonuar kundër përgjigjet e Mozzik dhe Don Xhon ndaj Sinan Vllasaliut. Si duket, Mozzik nuk i ka mirëpritur komentet e Sinan Vllasaliut dhe...

Sinan Vllasaliu sulmon këngët e Mozzikut dhe Don Xhonit: “Turpi i...

Sinan Vllasaliu është padyshim një prej artistëve më të suksesshëm shqiptar dhe ndër vite ka sjell projekte muzikore që vazhdojnë të dëgjohen dhe pëlqehen...

Mozzik: “Ismail Kadare e ka cilësuar Unikkatilin si shkrimtar”. Ja intervista...

Reperi i njohur, Mozzik, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Oxygen”. Ai ka folur përballë moderatorit Besim Dina për jetën dhe karrierën e...