Showbiz

Kush është Anxhela e Turizmit

Anxhela ime ! Ky ka qenë urimi për Valentin që ka pushtuar sot rrugët e qytetit por me përqendrim të madh pranë turizmit Skampa. Aludimet...

Publikohen disa foto të Beatrix Ramosaj kur ishte e re dhe...

  Këngëtarja shqiptare e cila ishte edhe banore e shtëpisë më të famshme “Big Brother Vip”, Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Përveç...

Radhë të gjata te Torelli! Capital T ndez Elbasanin

Capital T ndezi Elbasanin mbrëmjen e kaluar. Fansat e shumtë ishin mbledhur që herët, dhe mezi prisnin kengetarin e mirënjohur...

Beatrix Ramosaj mbështetje deri në fund për Donald Veshajn. Ja dedikimi...

Edhe pas daljes së saj nga Big Brother VIP, Beatrix Ramosaj po e përkrah fuqishëm partnerin e saj, aktori Donald Veshja i cili akoma...

Ndërron jetë aktorja e famshme italiane Monica Vitti.

Sot, më 2 shkur 2022 ka ndërruar jetë sirena italiane e ekranit Monica Vitti emri I vërtetë I  të cilës është Maria Luisa Ceciarelli...

Tayna nuk preferon borën, shijon plazhin në Florida. Ja fotot:

Tayna po shijon disa ditë relaksi në Miami Beach në Florida. Këngëtarja nuk i ka kursyer pozat për ndjekësit në rrjetet sociale. Artistja ka treguar dhe...

Arta Nitaj zbulon tatuazhin e ri që ka realizuar në këmbë

Arta Nitaj zbulon tatuazhin e ri që ka realizuar në këmbë Modelja dhe ish-aktorja e “O Sa Mirë”, Arta Nitaj, vihet gjithmonë në qendër të...

Beatrix Ramosaj poston foto “të nxehta” për të treguar që vera...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan me fansat vazhdimisht fotografi dhe video...

Ndërron jetë Jean-Paul Belmondo. Boksi, futbolli, tenisi: sa sport mes...

Aktori, një legjendë e kinemasë franceze dhe botërore, vdiq në moshën 88 vjeç në shtëpinë e tij në Paris.  Ai ishte ndër themeluesit e...

Oriola Marashi mahnit me trupin e saj teksa poston foto nga...

Ajo përflitet për thuajse çdo fotografi e video që shpërndan me ndjekësit në rrjete sociale. Bëhet fjalë për modelen Oriola Marashi, e cila gjatë këtyre...