Ballina Sociale

Sociale

Prezantohet Maserati GranTurismo 2023, do të ketë motor elektrik dhe motor...

Maserati GranTurismo 2023 – i parashikuar që të arrijë në tregun australian në fund të vitit të ardhshëm – duket më shumë si përmirësim...

Ghetto Geasy dhe Marina Vjollca festojnë përvjetorin e pestë të martesës,...

Reperi nga Kosova, Ghetto Geasy dhe moderatorja Marina Vjollca festuan dje (të shtunën) përvjetorin e pestë të martesës. Çifti, të cilët u martuan më 10...

Ajo u quajt “vajza më e bukur në botë” kur ishte...

Thylane Blondeau, një fëmijë i vogël me një fytyrë engjëllore, u quajt "vajza më e bukur në botë" kur ishte 10 vjeç. Kështu duket ajo...

Luana Vjollca shkëlqen në ditëlindjen e saj të 31-të. Ja fotot:

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, dje festoi ditëlindjen e saj të 31-të. Me këtë rast, befasitë dhe dhuratat për të nuk munguan...

Klevis Cullhaj emërohet Drejtor i Tatimeve Bashkia Elbasan

Klevis Cullhaji është kreu i ri i Tatimeve të Bashkisë Elbasan. Ekonomisti 46 vjeçar vjen pas një CV të pasur ku spikat drejtimi i...

Kompania daneze në një nivel tjetër, premton prodhimin e hiperveturës Zenvo...

Jens Sverdrup nga prodhuesi danez i veturave sportive Zenvo, në një kumtesë për Top Gear ka konfirmuar se po përgatit hiperveturën Zenvo me motor...

Berisha: “Luciano Boci do të jetë kreu i Grupit Parlamentar të...

“Funksioni i kreut të Grupit Parlamentar do të kryhet nga Luçiano Boçi. Zhvillohen diskutime me të gjithë deputetët, proces i hapur për diskutime. Boçi...

Sot në Ministrinë e Arsimit është prezantuar Drejtori i Agjencisë Kombëtare...

Sot në Ministrinë e Arsimit, ministri Evis Kushi ka prezantiar Drejtorin e Agjencisë Kombëtare të Financimit të Arsimit të Lartë, Dr. Artan Spahiu. “Kam besim...

E kush nuk e njeh duar-artin Art Dushku. Tornitori i dashur...

Me një ndër profesionet më të veshtira që mund të ketë mekanika,bëhet fjalë për tornon 💪. Këtë mëngjes gazetari i morenjohur Alban Shingjergji vizitoi Art...

Flet Svetlana. Rusja 33 vjeçare qe rri ne Elbasan dhe filmonte...

E dyshuar edhe më parë për spiunazh? Rusja që tentoi të hynte në Uzinën e Gramshit: Nuk më paguajnë agjencitë e inteligjencës. Rri për...