Ballina Video

Video

Champions League, Interi mposht Barcelonën, fitojnë lehtë Bayern Munchen, Liverpool dhe...

Kanë mbaruar 8 ndeshjet e të martës në Champions League. Interi mposht Barcelonën, fitojnë lehtë Bayern Munchen, Liverpool dhe Napoli. Ja rezultatet e plota të...

Flet Svetlana. Rusja 33 vjeçare qe rri ne Elbasan dhe filmonte...

E dyshuar edhe më parë për spiunazh? Rusja që tentoi të hynte në Uzinën e Gramshit: Nuk më paguajnë agjencitë e inteligjencës. Rri për...

Dalin fotot e ruseve spiune ne Elbasan dhe Gramsh. Dy femra...

Lëvizje agjenturore apo …? Tre veprimet e mistershme të rusëve në Elbasan dhe Gramsh. Dalin fotot e tre personave të dyshuar si agjentë rusë janë...

Edhe 100 vjeç për aktorin dhe artistin elbasanas Benon Lopari

Ai ka lindur në qytetin e Elbasanit më 20 qershor 1956. Ka mbaruar Institutin e Lartë të Arteve (1977–1979) dhe ka punuar në Teatrin...

Ardit Demiri, Ermira Urupi dhe Agron Lulaj synojnë kreun e PS...

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Elbasan në turin e takimeve për përzgjedhjen e drejtuesve të rinj vendor në 61 bashkitë e vendit. Tre kandidatët...

Boçi dhe Himçi bashkohen me Muratajn për Bajram

Dy figurat më të pëlqyera dhe me nr rekord votash në PD mes mbeshtetesve te Berishes, Luçiano Boçi dhe Blend Himçi janë pritur në...

Vritet Tradhetari! Shërbimet sekrete ukrainase vrasin negociatorin e tyre: Ishte spiun...

Shërbimet sekrete ukrainase (Sbu) vranë një prej anëtarëve të ekipit negociator ukrainas me akuzën e tradhtisë. Ai është Denys Kireev, i cili mori pjesë në...

Kush është Anxhela e Turizmit

Anxhela ime ! Ky ka qenë urimi për Valentin që ka pushtuar sot rrugët e qytetit por me përqendrim të madh pranë turizmit Skampa. Aludimet...
video

Mbi popullohet spitali i Traumës

Spitali i Traumës në Tiranë është i mbi populluar pas tërmetit që ka rënë në Shqipëri, ku epiqendra ishte Durrësi. https://www.youtube.com/watch?v=9S4O2J24gYw&feature=youtu.be

Shoferi plagos gabimisht kunatin, sherri nisi pas përplasjes së makinave

Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur gjatë natës në aksin rrugor Levan-Vlorë, ku gjatë një konflikti për përplasje të mjeteve mbeti aksidentalisht...