Ajo vazhdon të jetë njëra prej personazheve më të përfolura në showbizin shqiptar dhe jo më kot.

Fjala është për modelen dhe prezantuesen nga Shqipëria, Kejvina Kthella, e cila sigurohet të rrëmbejë vëmendje sa herë që publikon në rrjetet sociale.

E tillë shfaqet edhe në fotografitë e fundit që ka ndarë në llogarinë e saj, Instagram, derisa në këtë rrjet numëron 542 mijë ndjekës.

Ajo vjen në top-formë në pozat para pasqyrës me tuta sportive ngjyrë gri, e cila në fokus ka vënë asetet e bujshme trupore.

Të shumta kanë qenë reagimet pozitive në hapësirën për komente, edhe pse imazhet janë publikuar vetëm pak orë më parë.

Ylli shqiptar ka kohë është larguar nga Shqipëria, për t’i vazhduar aktivitetet prej modeleje në Itali.