Në ndeshjet e pasditës në LaLiga, shënohen fitore të pastra për Celta Vigon dhe Granadën.

Celta Vigo -Alaves 2-0:
19′, 79′ Méndez.

Granada – Betis 2-0:
14′ (pen), 20′ Soldado.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu