Barazimi zhgënjyes në Vélodrome për Marsejën ndaj Toulouse. Skuadra e Marcelinos nuk shkoi përtej rezultatit 0-0, pavarësisht se ishte afër shënimit në disa raste dhe madje kishte goditur tre herë në shtyllë.

Jo një ndeshje e shkëlqyer për Joaquin Correan, ish-lojtari i Interit luajti ndeshjen e dytë si titullar. Dita do të kompletohet në mbrëmje me debutimin e Fabio Grossos në pankinën e Lionit.