E njohur për linjat mbresëlënëse trupore, Luana Vjollca tërheq vëmendjen e fansave të saj sa herë që poston fotografi të reja në rrjetet sociale.

Prezantuesja e shndërruar në këngëtare numëron mbi 1.8 milion ndjekës në Instagram, të cilët i përcjellin me kërshëri postimet e saj.

Dhe derisa jemi në sezonin e verës, biondja e famshme është kujdesur që të sjellë disa imazhe që theksojnë fizikun e saj.

Në njërën prej pozave të fundit, Luana ka pozuar me kostum të larjes, ndërsa figura e saj trupore ngacmon imagjinatën.

Dhjetëra mijëra ndjekës e kanë pëlqyer fotografinë e publikuar të bukuroshes, e cila ka marrë edhe komente të shumta për dukjen e saj.