Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, njoftoi së fundmi se është rikthyer në studio për të punuar rreth këngëve të reja.

Ajo ndërkohë deri më tani ka shfrytëzuar rastin për të kaluar disa ditë të mira pushimi, larg aktivieteve të përditshme.

Luana ka ndarë së fundmi me ndjekësit disa fotografi mjaft atraktive të realizuara gjatë pushimeve të fundit.

Në një nga fotografitë e fundit, këngëtarja dhe moderatorja është shfaqur mjaft provokuese në një palë bikini dy pjesëshe, ngjyrë të kuqe dhe të bardhë.

Ajo vuri në pah linjat e saj atraktive trupore, për të cilat është shpesh e komentuar nga ndjekësit në rrjetet sociale.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë kompimentuar për fizikun e saj.