Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca duket se është gati për verën e 2020. Këtë fundjavë ajo ka pozuar me një fustan ngjyrë bojëqielli që i nxjerr në pah gjithë linjat.

Në fakt fustani është i dyqanit të saj ”Luana Store” dhe thotë se i rri perfekt në trup.