Çifti i famshëm i showbizit, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli, kanë shijuar pushimet e para së bashku.

Dyshja, të cilët u njohën në Big Brother VIP Albania 2, si destinacion të këtyre pushimeve kanë zgjedhur Turqinë.

Ata janë argëtuar jashtëzakonisht shumë me njëri-tjetrin, ndërkohë që disa momente i kanë ndarë edhe në rrjete sociale.

Ka qenë së fundmi prezantuesja e njohur që ka shpërndarë disa momente të veçanta të tyre në Instagram.

Duket se këto vijnë pas një loje që fitoi Luizi gjatë kohës sa ishin në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Artisti shkodran dhe bukuroshja nga Lushnja vlen të ceket se kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në natën finale të këtij spektakli (7 maj).

Të njëjtit tani po vazhdojnë me angazhime në fushat e tyre, njëri si këngëtar e tjetra si moderatore.