Rep-artistja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, vazhdon të jetë ndër më me trend në estradën shqiptare.

Ajo në mënyrë të njëpasnjëshme është duke publikuar imazhe, të cilat po komentohen në masë të madhe nga fansat.

Së fundmi, në një postim në rrjeti social Instagram, Melinda ka mahnitur një milion ndjekësit e saj, përmes disa imazheve.

E veshur me bikini shumëngjyrëshe, ajo në rend të parë ka theksuar të pasmet e formuara dhe tiparet e tjera trupore.