Modelja kosovare Heidi Lushtaku, e cila jeton në Zvicër, ka pozuar edhe sot disa nga fotot e saj seksi.

Bukuroshja kosovare ka postuar një seri të fotove në avion që janë bërë nga fotografja Catherine Pluchart e ku shihet në të brendshme seksi dhe me këmbë përpjejtë në avion.

Heidi ka edhe një sërë fotografish të tjera seksi që janë realizuar prapë në një avion por që nuk ka treguar se për kënd është duke e punuar ajo këtë fotosesion.

Ndryshe, modelja më 30 prill tregoi se është single dhe se është ndarë nga boksieri kosovar i kategorisë së mesme, Robin Krasniqi.