Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Morena Taraku, edhe këtë vit ka qenë një emër shumë i përfolur në media për jetën dhe pushimet luksoze.

Duke qenë se është një personazh mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, artistja nga Peja shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme.

Bukuroshja së fundmi ka shpërndarë një fotografi, përmes së cilës ka vënë në pah linjat e bujshme trupore.

Ajo është shfaqur me një palë bikini, në pozën që duket se është realizuar gjatë pushimeve.

Të shumta kanë qenë komplimentet që ka marrë në pjesën për komente, meqenëse vetëm në Instagram numëron 1.6 milion njerëz.

Sa i përket anës profesionale, 29-vjeçarja ka qenë më pak e angazhuar me këngë e projekte të reja muzikore. Ajo prej kohësh nuk ka qenë aktive e nuk ka sjell për fansat ndonjë këngë të re.

Bukuroshja duket që po trajtohet mire dhe merr një mori dhuratash nga fansa ose i dashuri.