Ndërkohë që prindërit kërkojnë tamponë për mësuesit, ata vetë nuk respektojnë distancën sociale. Fotot të portalit Alboday tregojnë prindërit ngjeshen në dyert e shkollës Naim Frashëri Elbasan. Edhe pse rregullat dhe masat respektohen brenda rrethimit, jashtë pamjet flasin vetë për kulturën e dobët.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu